4.25.2014

Око відродження - стародавній секрет тибетських лам

П'ять тибетських перлин, що дозволяють людині підвищити свій енергетичний рівень у кілька разів, уповільнити процес старіння, позбутися зайвої ваги, нормалізувати здоров'я.

1 книга: Пітер Келдер "Око Відродження"
2 книга: Пітер Келдер "Стародавній секрет джерела молодості"


  1. Обертатися зліва направо 21 разів (починаючи з 3).
  2. Вихідне положення - лежачи на спині.


Витягнувши руки уздовж тулуба і притиснувши долоні з щільно з'єднаними пальцями до підлоги, потрібно підняти голову, міцно притиснувши підборіддя до грудини.
Після цього - підняти прямі ноги вертикально вгору, намагаючись при цьому не відривати від підлоги таз. Якщо можете, піднімайте ноги не просто вертикально вгору, але ще далі "на себе" - до тих пір, поки таз не почне відриватися від підлоги. Головне при цьому - не згинати ноги в колінах. Потім повільно опустіть на підлогу голову і ноги. Розслабте всі м'язи і після цього повторіть дію ще раз.
У цій ритуальній дії велике значення має координація рухів з диханням. На самому початку необхідно видихнути, повністю позбавивши легені від повітря. Під час піднімання голови і ніг слід робити плавний, але дуже глибокий і повний вдих, під час опускання - такий же видих. Якщо ви втомилися і вирішили трохи відпочити між повтореннями, намагайтеся дихати в тому ж ритмі, що і під час виконання рухів. Чим глибше дихання, тим вище ефективність практики.





     
     3. Вихідним положенням для нього служить положення стоячи на колінах. 

Коліна слід ставити на відстані ширини таза одне від іншого, щоб стегна розташовувалися строго вертикально. Кисті рук долонями лежать на задній поверхні м'язів стегон якраз під сідницями.
Потім слід нахилити голову вперед, притиснувши підборіддя до грудини. Закидаючи голову назад - вгору, вип'ячуємо грудну клітку і прогинаємо хребет назад, трохи спираючись руками об стегна, після чого повертаємося у вихідне положення з притиснутим до грудини підборіддям. Трохи відпочивши, якщо необхідно, повторюємо все спочатку.
На самому початку слід зробити такий же глибокий і повний видих, як у першому. Прогинаючись назад, потрібно вдихати, повертаючись у вихідне положення - видихати. Глибина дихання має величезне значення, оскільки саме дихання служить сполучною ланкою між рухами фізичного тіла і керуванням ефірною силою. Тому дихати при виконанні ритуальних дій "Ока відродження" необхідно як можна більш повно і глибоко. 
Ключем же до повного і глибокого дихання завжди служить повнота видиху. Якщо видих виконаний повноцінно, настільки ж повноцінним неминуче виявиться природно наступний за ним вдих.




     4. Для виконання четвертого ритуального дії потрібно сісти на підлогу, витягнувши перед собою прямі ноги зі ступнями, розташованими приблизно на ширині плечей. 
 Випрямивши хребет, покладіть долоні із зімкнутими пальцями на підлогу з боків від сідниць. Пальці рук повинні бути при цьому спрямовані вперед. Опустіть голову вперед, притиснувши підборіддя до грудини .
- Потім закиньте голову якнайдалі назад - вгору , а потім - підійміть тулуб вперед до горизонтального положення. У кінцевій фазі стегна і тулуб повинні знаходитися в одній горизонтальній площині, а гомілки і руки - розташовуватися вертикально, як ніжки стола. Досягнувши цього положення, потрібно на кілька секунд сильно напружити всі м'язи тіла, а потім - розслабитися і повернутися у вихідне положення з притиснутим до грудей підборіддям. Потім - повторити все спочатку.





 І тут ключовим аспектом є дихання. 
Спочатку потрібно видихнути. Піднімаючись і закидаючи голову - виконати глибокий плавний вдих. Під час напруги - затримати дихання,  і опускаючись - повністю видихнути. Під час відпочинку між повтореннями - зберігати незмінний ритм дихання.
      5. Вихідним положенням для нього є упор лежачи прогнувшись . При цьому тіло спирається на долоні і подушечки пальців ніг. Коліна і таз підлоги не стосуються. Кисті рук орієнтовані строго вперед зімкнутими разом пальцями. Відстань між долонями - трохи ширше плечей. Відстань між ступнями ніг - таке ж.
- Починаємо з того, що закидаємо голову якнайдалі назад- вгору. Потім переходимо в положення , при якому тіло нагадує гострий кут , вершиною спрямований вгору. Одночасно рухом шиї притискаємо голову підборіддям до грудини . Намагаємося при цьому , щоб ноги залишалися прямими , а прямі руки і тулуб знаходилися в одній площині. Тоді тіло виявиться як би складеним навпіл у тазостегнових суглобах. Ось і все. Після цього повертаємося у вихідне положення - упор лежачи прогнувшись - і починаємо все спочатку.




Через тиждень практики це ритуальна дія стає найпростішим з п'яти. 
Коли ви цілком його освоїте, намагайтеся при поверненні в початкове положення прогинати спину назад якомога більше, але не за рахунок граничного зламу в попереку, а за рахунок розправлення плечей і максимального прогину в грудному відділі . 
Не забувайте, однак, що ні таз, ні коліна при цьому статі стосуватися не повинні. Крім того, введіть у вправу паузу з максимальною напругою всіх м'язів тіла в обох крайніх положеннях - при прогині і при підйомі в " кут " .
- Схема дихання в п'ятому ритуальному дії дещо незвичайна . Почавши з повного видиху в упорі лежачи прогнувшись , ви робите глибокий , наскільки це можливо , вдих при " складанні " тіла навпіл. Виходить деякий наближене подобу так званого парадоксального дихання. Повертаючись в упор лежачи прогнувшись , ви робите повний видих. Зупиняючись в крайніх точках для виконання напруженої паузи , ви затримуєте дихання на кілька секунд відповідно після вдиху і після видиху .

 Для початку , - виконувати кожне ритуальна дія три рази один раз в день - протягом одного тижня.
Потім кожну тиждень додають по два повторення.
Переставляти ритуальні дії "Ока відродження " місцями , так само як і розносити їх у часі не можна.

Немає коментарів: